Інші шкідники

Боротьба з блохами: все, що варто знати

Блохи — це шкідники, які однаково добре почуваються в міських квартирах, офісах, громадських закладах. Навіть там, де регулярно прибирають та дотримуються всіх правил гігієни, поява цих комах — не рідкість. Блохи потрапляють в приміщення з шерстю домашніх тварин: собак, котів, морських свинок. Розмножуються та живуть у місцях скупчення речей, довгому ворсі килимів, м’якій оббивці меблів, матрацах з натуральними наповнювачами, постелі. Ці шкідники — надзвичайно життєздатні та витримують до 1,5 місяців без їжі. При цьому укуси бліх завдають суттєвого дискомфорту як людям, так і домашнім тваринам.

Чим блохи небезпечні для людини?

Укуси бліх — маленькі червоні цятки на шкірі — викликають свербіння, алергічні реакції та сильний дискомфорт. Окрім цього, блохи — це переносники небезпечних інфекційних захворювань. Таких, як:

  • енцефаліт;
  • туляремія;
  • токсокароз;
  • гепатит;
  • трипаносомоз;
  • бруцельоз;
  • лістеріоз та інших.

В окремих випадках, після укусів бліх в людини виникає лихоманка, сильні ураження шкіри, розлади шлунка. В інших же випадках, від укусів бліх страждає центральна нервова система людини.
Що робити, якщо блохи в квартирі?
Боротьба з блохами — доволі складна. Позбутися від комах самостійно — дуже складно, адже вони швидко розмножуються, надзвичайно життєздатні та стійкі. За виявлення бліх в будинку, квартирі, офісі, громадському закладі чи будь-якій іншій будівлі, найкраще рішення звернутися до фахівців для проведення дезінфекції від бліх.

Компанія СТОП! Кукарача виконує знищення бліх у Львові та по всій Україні, використовуючи сертифіковані інсектицидні препарати та обладнання для дрібнодисперсійного обприскування території, ураженої блохами. Завдяки такому обладнанню, препарат потрапляє у найдрібніші щілини та закутки, повністю знищуючи дорослих особин та личинки бліх.

Всі препарати, які ми використовуємо — безпечні для людини та домашніх тварин, не залишають плям, розводів у приміщенні.

Щоб замовити послуги професійної боротьби з блохами, просто зателефонуйте до нас або залиште свої контакти в формі для зворотного зв’язку. Оберемо ефективне рішення саме для вас!

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.