Інші шкідники

Хлібний точильник: все, що треба знати

Хлібний точильник (зерновий жук) — це маленька комаха, яка живиться хлібними запасами та зерном. Маючи довжину всього близько 3-4 мм, цей шкідник може завдати значних збитків не лише вдома, а й на сільськогосподарських підприємствах, які зберігають великі обсяги зерна на складі. Вчасна боротьба з хлібним точильником — це єдиний ефективний метод профілактики таких наслідків.

Чим небезпечний хлібний точильник

Зернові жуки псують та знищують продукти в шафах — крупи, хліб, сухі трави. Окрім цього, вони можуть знищувати старі газети, книги. Дорослі особини точильника відкладають яйця в їжі: це робить її непридатною до споживання. Вживання продуктів, пошкоджених точильником, призводить до розладів шлунка, алергічних реакцій, отруєння.

Хлібний точильник — це переносник інфекцій, небезпечних для людини, домашніх тварин. Тож помітивши сліди життєдіяльності такого шкідника, важливо подбати про ефективну боротьбу із ним.

Як знищити хлібного точильника

Ефективний контроль над хлібним точильником передбачає комплекс заходів, серед яких використання хімічних засобів, термічні методи та інші технології. Дуже важливо діяти комплексно: знищувати не лише дорослі особини шкідника, а й личинки, які відкладає точильник.
Виявити шкідника можна за наявністю дрібної трухи в шафках, характерними слідами у крупах і борошні. Найкраще рішення після цього — викинути уражену продукцію та звернутися за допомогою професійних дезінсекторів.

Допоможемо позбутися хлібного точильника швидко та з гарантією

Компанія СТОП! Кукарача забезпечує повне та комплексне знищення популяції хлібного точильника на об’єкті. Ми проводимо інспекцію, виявляємо особливості популяції, наявність личинок та обираємо ефективні методи боротьби конкретно у вашому випадку. Працюємо з приватними клієнтами та сільськогосподарськими підприємствами, іншими галузями бізнесу.

Знищення хлібного точильника від СТОП! Кукарача — це:

  • повна боротьба з популяцією шкідника на об’єкті;
  • обробка важкодоступних місць;
  • контроль результату;
  • надання рекомендацій для профілактики ураження хлібним точильником у майбутньому.

Турбують шкідники?

Телефонуйте нам або залишайте заявку на зворотний зв’язок, і ми допоможемо вирішити цю проблему: швидко, ефективно, з використанням професійних засобів.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.