Інші шкідники

Як позбутися від кажанів у приватних помешканнях та комерційних будівлях

Кажани в будинку, офісі чи ресторані — неприємні сусіди, адже вони є переносниками небезпечних захворювань. Найчастіше летючі миші обирають теплі, затишні місця в приміщеннях: горища, підвали, щілини під дахами, балконами, підвіконнями. А зимують — в теплих льохах або поруч з димарями.

Чим кажани небезпечні для людини

Летючі миші — це переносники такого небезпечного захворювання, як сказ. Він передається через слину під час укусу. Попри те, що кажани не нападають першими, заражені особини можуть поводитися агресивно.

Ще одна небезпека — випари посліду летючих мишей. Вони можуть стати причиною зараження гістоплазмозом. Це захворювання вражає внутрішні органи людини, зокрема легені.

Менш небезпечні, але неприємні наслідки сусідства з кажанами — шум, шарудінні та пискотіння, яке неодмінно видають ці шкідники, оселяючись в будівлі.
Чого бояться кажани
Зазвичай летючі миші уникають контакту з людьми, а також негативно реагують на:

  • яскраве світло;
  • різкі звуки;
  • відкритий вогонь.

Крім того, кажани не полюбляють різких запахів, які можуть вони відчувати з великої відстані та уникати місць, де вони з’являються.

Як позбутися летючих мишей ефективно та швидко

Народні методи проти кажанів, використання ультразвуку, саморобні пастки для летючих мишей — часто в хід йдуть найрізноманітніші методи. Проте найбільш безпечний та ефективний метод знищення кажанів — це вирішення проблеми фахівцями. У “СТОП! Кукарача” ми ефективно захищаємо від кажанів приватні та комерційні об’єкти, профілактуємо повторну появу.

Переваги співпраці з нами:

  • Гарантуємо якість послуг.
  • Ми не лише знищуємо кажанів, а й вживаємо всіх необхідних заходів для унеможливлення повторної появи шкідників.
  • Здійснюємо безкоштовні гарантійні виїзди на об’єкти.
  • Використовуємо сучасні технології знищення кажанів, які демонструють високу ефективність.
  • Працюємо по всій Україні. Компанія “СТОП! Кукарача” має головну філію у Львові та представництва у різних містах країни. Це дозволяє нам швидко реагувати на виклики.

Щоб замовити інспекцію, телефонуйте нам, або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.