Інші шкідники

Чому важливо знищувати кліщів

Кліщі — це переносники небезпечних захворювань, особливо активні в травні-червні та вересні-жовтні. Укуси цих комах викликають серйозні захворювання, й в окремих випадках становлять смертельну небезпеку для людей та домашніх тварин. Профілактична обробка та своєчасне знищення кліщів на ділянці — як на приватних подвір’ях, так і в скверах, парках — є надзвичайно важливими.

Чим небезпечні кліщі

Іксодові кліщі переносять хворобу Лайма (кліщовий бореліоз), енцефаліт та низку інших смертельно небезпечних захворювань. Під час укусу кліща в кров людини виділяються токсини, які вражають центральну нервову систему та можуть провокувати параліч.

Головна небезпека полягає у тому, що укус кліща — безболісний. Ви не відчуваєте нічого під час контакту з паразитом, і лише помічаєте негативні наслідки після. Зокрема, симптоми хвороби Лайма часто проявляються через декілька тижнів після укусу.

Вберегтися від укусу кліща доволі важко. Якщо ви вилітку гуляєте парком або лісом, проводите час на дачі, відвідуєте заміські комплекси, цей паразит може очікувати вас в траві чи на листі дерев. Найбільш ефективний метод боротьби з кліщами — це процедура дезінсекції відкритої території.

Як ми знищуємо кліщів на ділянці

Компанія СТОП! Кукарача виконує процедуру професійної дезінсекції території від кліщів, використовуючи схвалені CDA засоби. Ми знищуємо кліщів методами “холодного туману” та “гарячого туману”. Це допомагає повністю знищити дорослі особини та личинки кліщів на ділянці без шкоди для людини, навколишнього середовища.

Виконуємо боротьбу з кліщами на ділянках різного типу та призначення. Обробляємо:

  • приватні дачні ділянки та сади;
  • території заміських комплексів, баз відпочинку;
  • парки та сквери тощо.

Знищення кліщів та профілактика їхньої повторної появи сприяє створенню безпечного і комфортного середовища для життя та відпочинку людей.

Для того, щоб замовити професійну боротьбу з кліщами, телефонуйте нам або залишайте заявку на зворотний зв’язок.

Ми зв’яжемося з вами до 24 годин та оберемо ефективне рішення проблеми з кліщами у вашому випадку.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.