Інші шкідники

Боротьба з короїдом

Короїд (шашель) — це шкідник, який селиться в дерев’яних конструкціях будинків та руйнує їх. Якщо личинки цього жука живуть в домі протягом кількох років, вони завдають шкоди всім поверхням з дерева: вони отримують характерні пошкодження, стають трухлявими. Саме тому, дуже важливо розпочати боротьбу з короїдом в домі своєчасно — тоді, коли ви помітили перші ознаки присутності шкідника в приміщенні.
Чому складно вивести короїда?
Перш за все, короїди мають тенденцію швидко розмножуватися, що робить їхнє знищення складним завданням. Крім того, вони можуть ховатися в найнепередбачуваніших місцях у будинку: це ускладнює виявлення. Найчастіше короїди зберігаються в темних місцях, невеликих щілинах підлоги та стін, під шпалерами, в підвалах.

Природне місце проживання жука-короїда — уражена грибком деревина. Тріщини в корі та вологе середовище є ідеальними умовами для розмноження личинок. Вже через 2-3 тижні після появи на світ личинки короїда починають споживати волокна дерева. Одна личинка на рік псує до пів метра деревини.

Ознака присутності короїда — дрібні цятки на деревині, вкриті деревним пилом. Помітивши їх, необхідно одразу звернутися за професійною допомогою.

Як знищити короїда в будинку?

Послуги дезінсекції від компанії Стоп!Кукарача допоможуть знищити короїда в приміщеннях різного типу та призначення. Сучасні методики, які використовують наші фахівці, допомагають оцінити ступінь ураження та обрати ефективний метод знищення шкідників.

Боротьбу з короїдом ми виконуємо, застосовуючи, використовуючи сертифіковані препарати-інсектициди, які наносяться на уражену короїдом поверхню. З особливою ретельністю фахівці компанії Стоп!Кукарача обробляють щілини та дрібні отвори в приміщенні, адже це — місце розмноження личинок короїда. Дбаємо про комплексне знищення шкідників та гарантуємо результат.

Щоб замовити послуги зі знищення шкідників, телефонуйте там або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку. Проконсультуємо, запропонуємо методи розв’язання проблеми та узгодимо дату виїзду фахівців на об’єкт.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.