Інші шкідники

Міль: небезпека

Побутова міль — це комаха-кератофаг, яка харчується речовинами з хутра та вовни. Окрім цього, вона може споживати бакалійні вироби, крупи, горіхи, ягоди, сухофрукти. Саме тому, мешкаючи в будинку, міль стає суттєвою загрозою для вашого майна.

Оселяється міль в темних, захищених закутках квартири. Найчастіше, це — шафи для одягу, гардеробні кімнати, кухонні шафки, комори тощо. Активність шкідника припадає переважно на нічні години, тому вдень ви можете його не помічати.

Чи шкодить міль людині?

Знищений одяг та харчові продукти, пошкоджені меблі — не єдиний дискомфорт, який спричиняє сусідство з міллю. Комаха-шкідник забруднює приміщення продуктами життєдіяльності. Вживання продуктів, уражених міллю, може викликати:

  • отруєння;
  • розлади шлунка;
  • алергічні реакції;
  • проблеми з імунітетом.

Саме тому, помітивши ознаки наявності молі в приміщенні, варто подбати про боротьбу із нею.

Як знищити міль

Народні методи знищення молі — використання ефірної олії лаванди, оцту та інших речовин, які відлякують шкідника — можуть демонструвати короткотривалу ефективність. Проте для комплексної боротьби з міллю необхідне застосування професійних дезінсекційних засобів.

Професійна боротьба з міллю від СТОП! Кукарача

Здійснюємо обробку об’єктів за допомогою сертифікованих препаратів, безпечних для людини та навколишнього середовища. Знищуємо міль методами холодного та гарячого туману. Завдяки цьому препарат проникає у приховані та важкодоступні місця, допомагаючи повністю знищити популяцію молі.

Знищення молі в квартирі від команди СТОП! Кукарача — це:

  • Повна інспекція приміщення для аналізу зони ураження та виявлення гнізд комах.
  • Врахування особливостей локалізації та розміру популяції для ефективного підбору методів знищення молі.
  • Повна обробка приміщення сертифікованими інсектицидними засобами без запаху та кольору. Засіб не залишає слідів, тож ніяк вам не нашкодить.

Після проведення дезінсекції ми надамо комплекс рекомендацій для уникнення повторної появи шкідника на об’єкті. Надаємо гарантію на послуги та здійснюємо безкоштовні гарантійні виклики.

Бажаєте позбутися від молі?
Телефонуйте фахівцям СТОП! Кукарача або залишайте заявку на зворотний зв’язок. Зателефонуємо вам до 24 годин та узгодимо час виїзду інспектора за вашою адресою.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.