Інші шкідники

Мошка в квартирі: як позбутися

Мошки, попри свій невеликий розмір та відносну нешкідливість, можуть стати суттєвою причиною дискомфорту. Ці дрібні комахи дуже настирливі: можуть потрапити до квартири через відкриті вікна або двері, а також через одяг та інші речі, які ми приносимо ззовні. Вони живляться перестиглими фруктами й овочами, швидко збільшують свою популяцію.

Деякі види мошок є переносниками інфекційних захворювань. Укуси цих комах можуть викликати біль, дискомфорт та алергічні реакції у людини. Саме тому, варто подбати про вчасне знищення шкідників — як тільки ви помітите їхню присутність в квартирі.

Як уникнути появи мошок в квартирі

Головне правило — ретельне прибирання кухні. Мошки полюбляють перестиглі овочі та фрукти, тож активно розмножуються там, де вони є. Проте окрім мошок-дрозофілів, або плодових мошок, в квартирі можуть розмножуватися інші підвиди цих комах. Зокрема:

Каналізаційна мошка — потрапляє в квартиру через каналізацію (зокрема, через раковини на кухні та у ванній кімнаті).
Грибний комарик — комаха, яка вражає кімнатні рослини, живиться декоративною рослинністю в будинку.
Гнус — вид мошок, укуси його викликають сильні алергічні реакцію у людини.

Самостійно позбутися мошок — дуже складно. Якщо ці комахи турбують вас, найкраще рішення — це звернення за професійною допомогою.

Професійне знищення мошок від СТОП! Кукарача

Професійне знищення мошок — це найефективніший та безпечний спосіб позбутися від цих непроханих гостей у вашому домі. Звернення до професіоналів з гарантією результату дозволить вам швидко та ефективно вирішити цю проблему та забезпечить спокійне життя без мошок.

Ми допоможемо знищити мошок вдома, в офісі, закладі громадського харчування чи на будь-якому іншому об’єкті, використовуючи сучасні засоби для дезінсекції. Препарати, які ми використовуємо, безпечні для людини та навколишнього середовища. Але при цьому є максимально ефективними проти різних типів мошок.

Як відбувається професійне знищення мошок від СТОП! Кукарача:

Оцінка ситуації.
Фахівці проводять детальний огляд квартири, визначають місця основного поширення мошок та визначають оптимальні методи боротьби.

Вибір методів.
Залежно від виявленого обсягу проблеми та особливостей приміщення, фахівці обирають оптимальні методи знищення: від традиційних хімічних обробок до біологічних методів.

Проведення обробки.
Після узгодження з вами фахівці проводять процедуру знищення мошок, дотримуючись всіх необхідних безпечних та ефективних заходів.

Після завершення процедури наші фахівці надають інструкції щодо профілактичних заходів та можуть надати гарантію на відсутність мошок протягом певного періоду.

Бажаєте позбутися від мошок?

Телефонуйте нам або залишайте заявку на зворотний зв’язок. Оберемо ефективне рішення проблеми конкретно у вашому випадку.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.