Інші шкідники

Чим шкідливі мухи?

Мухи — надокучливе сусідство. Влітку вони спричиняють дискомфорт настирливим дзижчанням, забруднюють овочі та фрукти, завдають шкоди домашнім тваринам. Окрім цього, мухи можуть бути переносниками гельмінтів, ряду серйозних інфекційних захворювань. Зокрема, дифтерії та тифу. Профілактувати негативні наслідки та позбутися дискомфорту допоможе вчасна боротьба з мухами.

Як знищити мух?

У нескладних випадках, застосування липучих стрічок та побутових інсектицидів — вкрай ефективне. Проте якщо ураження приміщення мухами — суттєве, такі методи не демонструють бажаного результату.

Мухи швидко розмножуються, і за сприятливих умов популяція цих шкідників на об’єкті може швидко зростати. Харчуються мухи усім, що трапляється на їхньому шляху: охоче споживають фрукти, овочі, рибу. При цьому вони особливо полюбляють продукти, які вже починають псуватися.

На лапках мух можуть міститися тисячі патогенних бактерій. Саме тому, споживати продукти, з якими контактували мухи, може бути дуже небезпечно. При цьому мухи, які живуть в межах міста, є більш небезпечними ніж ті, які мешкають в сільській місцевості.

Корисна порада: для профілактики появи мух в будинку, регулярно виносьте сміття, не зберігайте вдома продукти, які почали псуватися, регулярно прибирайте приміщення.
Професійна боротьба з мухами від СТОП! Кукарача
Великий досвід, професійне обладнання та якісні інсектицидні засоби — все це є в арсеналі нашої компанії. СТОП! Кукарача гарантує 100% знищення мух в приватних та комерційних будівлях.

Залежно від особливостей та ступеню зараження приміщення мухами, ми можемо використовувати різні методи або їхню комбінацію:

  • встановлення клейових пасток;
  • встановлення захисних сіток;
  • обробка приміщення інсектицидними засобами нового покоління.

Використовуємо засоби, які знищують не лише дорослих особин, а й личинки, тим самим унеможливлюючи подальше розмноження мух.

Щоб замовити безкоштовну інспекцію об’єкта, телефонуйте нам або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку. Зв’яжемося з вами до 24 годин та оберемо ефективні методи боротьби з мухами, заплануємо виїзд на об’єкт, забезпечимо повноцінне знищення мух з гарантією.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.