Інші шкідники

Мурахи вдома: що робити?

Мурахи — це працьовиті та корисні для екосистеми комахи. Але сусідство з ними перетворюється на справжню проблему. На ділянці та в саду мурашки можуть псувати врожай, а у квартирі — продукти, овочі та фрукти, домашні рослини. Популяція мурах швидко зростає, а боротьба із ними часто вимагає комплексного професійного підходу.

Боротьба з мурашками в саду та квартирі

Для облаштування свого житла поряд з людьми мурахи обирають добре захищені місця: міжповерхові перекриття, тріщини під плінтусом та паркетом, у штукатурці. Також вони можуть будувати мурашники безпосередньо на вашій ділянці, в саду. Відчуваючи брак їжі у природному середовищі, мурахи:

  • пошкоджують насіння та розсаду городніх культур;
  • провокують в’янення квітів, обгризають їхні бутони;
  • псують урожай овочів та фруктів.

У квартирі мурашки псують продукти харчування: особливо їх приваблює солодке. Вони не проти поласувати їжею, яку ви залишаєте на столі. Залишивши, при цьому, липкі стежки на меблях та підлозі.

Чи небезпечні мурахи для людини?

Оселяючись в квартирі або будинку, ці комахи:

  • переносять небезпечні бактерії на лапках;
  • знищують продуктові запаси або роблять їх непридатними до споживання;
  • швидко розмножуються та збільшують популяцію.

Укуси мурах (особливо рудих!) є небезпечними для людини. Вони викликають печіння, біль, дискомфорт, можуть стати причиною алергічних реакцій. Саме тому, варто подбати про вчасне знищення цих комах.

Як ми знищуємо мурах на об’єкті?

Компанія СТОП!
Кукарача має великий досвід комплексної боротьби з мурашками. Ми знаємо, як знищити садових мурах та комах, які оселилися у вашій квартирі. Для боротьби використовуємо поєднання безпечних хімічних та механічних методів. В нашому арсеналі — сучасне обладнання, яке дозволяє здійснювати комплексну обробку території, та препарати, схвалені CDA. Хімічні інсектициди, які використовують наші фахівці, безпечні для людини та навколишнього середовища. Працюємо з приватними клієнтами та бізнесом.

Щоб замовити інспекцію об’єкта, телефонуйте нам або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку. Зв’яжемося з вами та узгодимо дату/час виїзду інспектора за вашою адресою.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.