Інші шкідники

Боротьба з осами. Знищуємо осині гнізда, використовуючи ефективні засоби дезінсекції

Оси — це отруйні комахи, сусідство з якими вкрай небезпечне для людини. Укус оси — не лише хворобливий і неприємний, а й може стати причиною серйозної алергічної реакції. Помітивши осине гніздо на своїй ділянці, балконі чи горищі, важливо вчасно подбати про знищення цих комах.

Осине гніздо: як вивести

Однією з найбільших загроз, яку становлять оси, є їхня агресивна поведінка. Вони можуть укусити людину, якщо вони відчувають небезпеку для своєї колонії або себе. Оси найчастіше облаштовують гнізда в таких місцях:

  • на горищах, складах, в підсобних приміщеннях;
  • на балконах багатоповерхівок;
  • під дахом;
  • в дуплах дерев та густих чагарниках;
  • в землі.

Для того, щоб мінімізувати ризик появи осиного гнізда на ділянці, важливо проводити регулярне очищення території від потенційних місць для гніздування ос — чагарників, старих дерев тощо. А на вікнах встановіть антимоскітні сітки.

Знищувати ос своїми силами — вкрай небезпечно. Адже це ризик множинних укусів, які можуть стати причиною алергічної реакції та навіть летального випадку. Надійний, ефективний спосіб, як знищити осине гніздо — це виклик спеціалістів.

Боротьба з осами від СТОП!Кукарача

Для ефективного знищення осиних гнізд ми використовуємо засоби, схвалені CDA. Тип препарату для знищення ос ми обираємо, орієнтуючись на особливості розташування гнізда. Якщо осине гніздо розташоване в приміщенні, найчастіше використовуються спеціальні інсектицидні емульсії, які гарантують ефективне знищення ос без шкоди для людини, домашніх тварин та навколишнього середовища.

Для знищення ос на відкритому повітрі (подвір’я, дачна ділянка тощо) використовуються більш концентровані хімічні препарати. А для боротьби з осами у стінах будинку використовуємо димові шашки.

Компанія СТОП!Кукарача гарантує:

  • вибір оптимального способу боротьби з осами у конкретному випадку — орієнтуємося на особливості приміщення;
  • повне знищення осиного гнізда — ви можете більше не турбуватися про укуси отруйних комах;
  • швидкість надання послуг — виїзд інспектора на об’єкт здійснюється до 24 годин.

Щоб замовити наші послуги, телефонуйте за номером, який вказано на сайті, або залишайте заявку на зворотний зв’язок.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.