Кукарача шкідники

Інші шкідники

Щури: все, що треба знати

Щури, або ж пацюки — це гризуни, які селяться в безпосередній близькості до людини. У квартирах, приватних будинках, офісах, комерційних площах — шкідники можуть мешкати всюди, де матимуть сприятливі умови.

Щури — всеїдні, невибагливі, добре витримують різні фактори навколишнього середовища. Гризуни швидко розмножуються: популяція зростає у геометричній прогресії. Саме тому, дуже важливо вчасно подбати про боротьбу з цими неприємними сусідами: одразу після того, як ви виявите пацюків в приміщенні.

Чим небезпечні щурі вдома

Пацюки — переносники понад 70 інфекційних захворювань. Зокрема чуми, дифтерії, сказу, токсоплазмозу, лептоспірозу, рикетсіозів. Також щурі можуть завдати серйозної шкоди харчовим запасам, гризучи упаковки та залишаючи за собою забруднення та послід.

Менш небезпечні, але неприємні наслідки такого сусідства — тупотіння, писк, шурхіт, особливо в нічний час.

Потрапляють щури в будинок через вентиляційні отвори, каналізацію тощо. Зрозуміти, що криси завелися вдома, можна дуже просто.

Про це свідчать:

  • Погризені продукти та речі. При цьому на них помітні сліди від двох гострих зубів.
  • Зіпсована, погризена електропроводка, дірки в меблях та підлозі.
  • Щурячий послід.

Паразити залишають специфічні плями на поверхнях, шерсть: присутність цих гризунів вдома не може залишатися без уваги.

Як знищити пацюків

Існують різні методи боротьби з пацюками, враховуючи:

  • Використання отрути. Хімічні препарати та отрута для щурів можуть бути ефективними, але потребують обережного застосування, особливо у будинках з дітьми чи домашніми тваринами.
  • Пастки для щурів. Встановлення пасток для щурів у зоні їхнього активного перебування допомагає зловити їх та видалити з будинку.
  • Герметизація будинку. Запобігання проникненню щурів у будинок за допомогою герметизації отворів, встановлення вентиляційних решіток.

Звернення до професійних служб, які спеціалізуються на боротьбі з гризунами є найефективнішим способом вирішення проблеми.

СТОП! Кукарача: ефективна боротьба з пацюками

Фахівці нашої компанії мають у своєму арсеналі професійне обладнання, сертифіковані препарати, а також знання з поведінка та біології щурів. Саме тому, ми обираємо ефективні методи для знищення цих паразитів. Працюємо з приватними та комерційними клієнтами по всій Україні.

Щоб замовити наші послуги, телефонуйте або залишайте свої контакти у формі для зворотного зв’язку!

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.