Інші шкідники

Боротьба з шершнями: все, що треба знати

Шершні — це небезпечні отруйні комахи. Навіть за відсутності алергії, декілька одночасних укусів шершня загрожують життю людини. Зовні ці комахи схожі на ос, але мають значно більший розмір. Уникнення контакту з шершнями майже неможливе, якщо вони вирішують облаштувати свої гнізда поруч з вашим домом або на вашій ділянці. Отруйні комахи живуть сім’ями, мають агресивну поведінку та нападають у випадку, коли відчувають небезпеку. Знищення шершнів та їхніх гнізд — важливий крок для забезпечення безпеки вам та вашій родині.

Де може з’явитися гніздо шершнів

Шершні полюбляють дупла дерев, трухляву деревину, горища, місця під дахом старих будівель та інші локації, добре захищені від дощу та яскравого сонця. Гніздо шершнів має вигляд стільників, розташованих горизонтально. У кожному гнізді може бути від 10 та більше ярусів.

Життєвий цикл шершнів розпочинається у травні та закінчується восени. Протягом всього цього періоду комахи залишаються небезпечними для людини.

Небезпека сусідства з шершнями

Шершні — доволі агресивні, та атакують людину, якщо відчувають загрозу для себе. Тому перебувати в безпосередній близькості від гнізда цих комах — вкрай небезпечно. Укус шершня викликає сильні больові відчуття та алергічні реакції (враховуючи анафілактичний шок). Декілька укусів можуть бути смертельно небезпечними для людини.

Варто зауважити, що шершні дуже полюбляють переспілі фрукти. Вони можуть повністю занурюватися у фрукт. Якщо ви його піднімете — наражаєте себе на укус комахи.

Окрім цього, шершні конфліктують з пасікою. Вони можуть об’єднуватися в рої та знищувати бджіл.

Чим витравити шершнів

Не намагайтеся самостійно знищити шершнів — вони можуть раптово нападати на людину. Ефективно та безпечно боротися з отруйними комахами можна за допомогою професійних засобів. Компанія СТОП!Кукарача знищує шершнів:

  • в житлових та нежитлових приміщеннях;
  • на дитячих майданчиках;
  • на подвір’ях;
  • на будь-яких великих об’єктах.

У своїй роботі ми використовуємо сучасні сертифіковані дезінсекційних та інсектицидні препарати, які нешкідливі для здоров’я людини.

Замовити послуги можна зателефонувавши нам або залишивши свої контакти в формі для зворотного зв’язку.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.