Інші шкідники

Шкіроїд — особливості та небезпека

Жук шкіроїд — невелика комаха овальної форми, яка може потрапляти в людське житло різними способами та завдавати значної шкоди майну. Речі, пошкоджені шкіроїдом, часто неможливо відновити. Шкіряний одяг та меблі, старі книги, тканина, вовна та хутро — все це може стати “мішенню” для шкіроїда.

Якої шкоди завдають шкіроїди

Найбільш шкідливі — личинки шкіроїда. Шкідники швидко розмножуються та є неперебірливими в їжі. А ще — вони надзвичайно стійкі до факторів навколишнього середовища. Рухається шкіроїд повільно, а якщо ви його помітите, то комаха прикинеться мертвою.

Сусідство зі шкіроїдами може викликати сильні алергічні реакції у людини. Адже в процесі життєдіяльності комаха линяє, скидаючи лусочки. Виділенням відходів, викиданням пилу та екскрементів шкіроїди забруднюють продукцію, роблячи її непридатною для споживання або використання.

Як знищити шкіроїдів вдома

Існує кілька ефективних методів знищення шкіроїдів:

  • Хімічні засоби. Використання хімічних інсектицидів є дуже ефективним способом боротьби зі шкіроїдами. Ці засоби доступні у вигляді спреїв, порошків або гранул. Важливо користуватися ними згідно інструкцій та дотримуватися всіх вимог щодо безпеки.
  • Фізичні методи. Використання фізичних методів, таких як термічна обробка або вакуумна обробка, може бути ефективним способом знищення шкіроїдів.

Проте найбільш ефективний спосіб позбутися шкідників — це звернення до компанії, яка спеціалізується на дезінсекційній обробці. Комплексні професійні послуги допоможуть знищити шкіроїдів та профілактувати повторну появу цих паразитів.

Професійне знищення шкіроїдів — допомага фахівців СТОП! Кукарача

Наша компанія працює з приватними клієнтами та бізнесом, допомагаючи ефективно знищити шкідників на будь-якому об’єкті. В арсеналі СТОП! Кукарача — безпечні для людини, сертифіковані засоби для дезінсекції, а також професійне обладнання. Маючи чітке розуміння біології та поведінки цих шкідників, ми обираємо ефективні стратегії для їхнього знищення.

Щоб замовити ефективну боротьбу зі шкіроїдом, телефонуйте нам або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку. Забезпечимо швидкий виїзд інспектора!

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.