Інші шкідники

Сіноїди: чому з’являються та як позбутися

Сіноїд, або книжкова воша не є переносником захворювань та не кусає. Проте оселяючись у квартирах та будинках, цей шкідник завдає суттєвої шкоду майну: пошкоджує книги, шпалери, паперові вироби та домашні рослини. Маючи сприятливі умови, сіноїди швидко розмножуються, та завдають дискомфорту мешканцям квартири. Вони можуть не лише псувати майно, а й ставати причиною алергічних реакцій. Саме тому, вчасне знищення сіноїда — вкрай важливе.
Як виявити сіноїда у квартирі
Сіноїди — це маленькі жучки, розмір тіла яких не перевищує 1-5 мм. Паразити мають чорне забарвлення, довгий хоботок та літають по приміщенню. Видають характерний звук, який нагадує цокання. Надають перевагу вологим, пилюжним кімнатам з великою кількістю книг. Охоче селяться не лише в міських квартирах, а й бібліотеках, офісах. Комаха вживає в їжу:

  • сторінки книг, документів та інший папір;
  • залишки дерева;
  • кімнатні рослини;
  • запаси круп, які тривалий час зберігаються в кухні.

Самостійно знищити сіноїдів важко, адже вони швидко розмножуються. Найкраще рішення — замовити послуги дезінсекції.

Професійне знищення сіноїда від компанії СТОП! Кукарача

Компанія СТОП! Кукарача використовує безпечні для людини та навколишнього середовища засоби, які допомагають знищити книжкову вошу. Обладнання, яке є в нашому арсеналі, допомагає якісно обробити приміщення, та знищити сіноїда в дрібних шпаринах підлоги, під дерев’яним плінтусом, в книжкових шафах та будь-де, де може мешкати цей шкідник.

Щоб замовити боротьбу з сіноїдом, телефонуйте нам або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку. Протягом 24 годин інспектор виїде на об’єкт та обере метод вирішення проблеми. Надаємо гарантію на послуги.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.