Кукарача шкідники

Інші шкідники

Таргани: як позбутися?

Таргани — це надзвичайно життєздатні комахи, які полюбляють світло, тепло та смачну їжу. Саме тому, швидко розмножуються у закладах громадського харчування, їдальнях офісів та підприємств, кухнях приватних помешкань. Всередину приміщення шкідники потрапляють різними способами:

  • через щілини у стінах;
  • крізь відчинені вікна та двері;
  • через водопровідні труби тощо.

Вивести тарганів — дуже складно. Адже вони дуже стійкі до різноманітних зовнішніх факторів, а ще — практично всеїдні. Окрім звичних продуктів, вони можуть їсти вироби зі шкіри та паперу, й навіть клей! А якщо їжі немає — до 1-1,5 місяців можуть голодувати. При цьому колонія паразитів швидко збільшується.
Чим небезпечні таргани для людини?
Таргани в квартирі — неприємне сусідство. На своїх лапках шкідники переносять збудники різноманітних захворювань: туберкульозу, сальмонельозу, дифтерії, гельмінтозів та іншого. А також контакт з тарганами може бути причиною алергічних реакцій, особливо у дітей.

Як вивести тарганів?

Можна знайти безліч порад, чим вивести тарганів. Народні методи боротьби з тарганами — наприклад, використання борного спирту, демонструють ефективність лише на нетривалий час. Щоб повністю позбутися шкідників, знадобиться професійна дезинфекція шкідників. Використання ефективних засобів допоможе знищити тарганів та профілактувати їх повторну появу.

Знищуємо тарганів з гарантією

Бажаєте позбутися від тарганів? Компанія “Стоп!Кукарача” знайде оптимальне рішення для боротьби з тарганами, враховуючи специфіку вашого об’єкта. Ми використовуємо сучасні інсектициди з покращеною формулою: безпечні для людей та домашніх тварин. Маємо у своєму арсеналі ефективне обладнання — зокрема, генератори гарячого та холодного туману, які дозволяють ефективно обробляти приміщення інсектицидами.

 

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.