тля

Інші шкідники

Тля: все, що треба знати про шкідника

Тля — це вид невеликих комах-шкідників, які можуть завдати значних збитків рослинам у вашому саду або стати причиною дискомфорту вдома. Ці маленькі шкідники живляться соками рослин, викликаючи в’янення, жовтіння та відмирання листя, а також переносять різноманітні хвороби.

Чим небезпечна тля?

Тля (попелиця) поширена по всій території України, любить тепло та вологість, швидко розмножується в умовах, коли відсутня конкуренція від природних ворогів. Популяція шкідників швидко збільшується і може знищити до 70% урожаю на ділянці.

Вражає тля різні групи рослин, дерев:

  • сільськогосподарські культури;
  • садові дерева;
  • квіти;
  • овочеві культури.

Попелиця живиться соками рослин: це призводить до в’янення рослин, зниження їхньої родючості. За умови відсутності будь-якої боротьби зі шкідником, рослина може повністю загинути. Окрім цього, тля переносить грибкові захворювання, небезпечних для сільськогосподарських культур.

Також тля виділяє солодкі екскременти, які приваблюють мурах та інших шкідників, що також може перетворитися у справжню проблему.

Основними видами тлі є: капустяна, тютюнова, домашня, яблунева, листкова. Як вже зрозуміло з назви, вид тлі напряму вказує на те, яким культурам вона може шкодити.

Самостійна обробка від тлі — зокрема, використання побутових інсектицидів — може демонструвати певну ефективність, якщо популяція комах-шкідників ще не встигла зрости. Проте краще уникнути ризику та подбати про професійне знищення попелиці. Це — гарантія збереження вашого урожаю.

Ефективне знищення тлі від СТОП! Кукарача

Якщо вас турбує тля на ділянці, компанія СТОП! Кукарача допоможе позбутися від шкідників комплексно, ефективно, з гарантією. Методи контролю за тлею передбачають використання комбінації хімічних та механічних методів. Використовуємо PEST-менеджмент для досягнення найкращого результату. Використовуємо препарати для знищення тлі, схвалені CDA. Працюємо з приватними клієнтами та бізнесом.

Перед проведенням обробки ми здійснюємо інспекцію на об’єкті для визначення оптимальних методів боротьби з тлею.

Щоб замовити виїзд інспектора, телефонуйте нам або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.