Інші шкідники

Змії — небезпека для людини

Змії на ділянці — неприємні та небезпечні сусіди. Укус отруйного плазуна може призвести до серйозних наслідків для здоров’я та навіть летального випадку. Особливо активні змії влітку, коли шукають їжу та виходять на сонце, щоб погрітися.

Зустрітися з небезпечними плазунами можна не лише в дикій природі. За сприятливих умов, вони селяться в парках, на територіях заміських комплексів та будиночків для відпочинку, приватних подвір’ях. Змії здатні добре приховуватися в природному середовищі, що робить їх важко помітити, особливо у траві або рослинності. Це може призвести до несподіваних зустрічей з ними. Дуже важливо подбати про боротьбу з плазунами, адже це — єдиний спосіб захиститися від них.

Методи боротьби зі зміями

Є декілька методів боротьби зі зміями, які допомагають знизити ризик зустрічі з ними та захистити свою територію:

  • Утримання території в порядку. Прибирання сміття, опалого листя, чагарників, які можуть служити притулком для змій, допоможе зменшити їхню кількість на вашій ділянці.
  • Використання репелентів. Використання спеціальних засобів для змій може відлякувати їх від вашої ділянки. Ці засоби містять хімічні речовини, які неприйнятні для змій.
  • Професійне знищення. Звернення до професійних служб, які спеціалізуються на обробці територій від змій, є одним з найефективніших методів боротьби з цими небезпечними плазунами.

СТОП! Кукарача: ефективна обробка території від змій

Ми знаємо, що змії — це одна з головних небезпек теплих місяців. Саме тому, забезпечуємо професійну, якісну та ефективну обробку території від плазунів. Компанія СТОП! Кукарача надає послуги приватним клієнтам та бізнесу по всій Україні. Інспектор здійснює виїзд на об’єкт, проводить огляд території та обирає ефективний метод знищення змій у конкретному випадку.

Переваги наших послуг:

  • використання схвалених CDA засобів — безпечних для людини та навколишнього середовища;
  • професійне обладнання для комплексної обробки території;
  • ефективне знищення змій та профілактика появи плазунів.

Бажаєте замовити обробку території від змій?

Зателефонуйте нам або залиште контакти в формі для зворотного зв’язку. Оберемо ефективний метод боротьби зі зміями.

Безкоштовна консультація

Залиште заявку, щоб отримати рішення вашої проблеми. Ми розпочинаємо співпрацю у кілька етапів:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.